poniedziałek, 16 grudnia 2013

Kiedy nauka wzywa

Witajcie :)

Dzisiaj taka troszkę luźniejsza notka ;) 
Na początek piękna piosenka, którą, aż wstyd się przyznać, odkryłam dopiero niedawno, a która skradła mi serce. Chłopak ma niesamowity głos i do tego ten akcent :)

A tak to oglądnęłam dopiero wczoraj "Poradnik pozytywnego myślenia". I aż sama się sobie dziwię, że tak długo z tym zwlekałam. Film jest bardzo fajny i na prawdę daję pozytywnego kopa ;) A tak poza tym to czekam z niecierpliwością na dobrą wersję do oglądnięcia "Carrie" nowej wersji ekranizacji książki Kinga. Muszę przyznać, że książki nie przeczytałam, ale może po obejrzeniu filmu się na to skuszę :)
Poza tym mam wielkie postanowienie nauczyć się języka niemieckiego. Nie przepadam za tym językiem i nie potrafię go zrozumieć, ale może jest to początkowy etap. Naukę zaczynam od słówek, które mogą być przydatne, może źle to robię, ale nie wiem jak się za to zabrać. A zapowiada się, że kiedyś mogę ta wyjechać, więc przydałoby się nauczyć tego języka, a nie polegać tylko na angielskim ;)
Oprócz nauki języka mam dużo rzeczy do zrobienia na studiach, a że jest to mój ostatni semestr kończący się inżynierem to zależy mi na tym, żeby wszystko zaliczyć. Niestety mój słomiany zapał bardzo mi te plany krzyżuję, ale wierzę, że tak jak zawsze uda mi się wszystko ułożyć :) Do 30 stycznia mam już oddać pracę inżynierską, a jak do tej pory mam napisany tylko spis treści, także nie bardzo mi to idzie. Tak samo z egzaminem inżynierskim, który jest w połowie stycznia, a ja się jeszcze nic nie uczę. Pociesza mnie fakt, że nie tylko ja mam takie podejście i wierzę, że nam wszystkim się uda :)

Cóż ten post to taki trochę misz masz, ale mniej więcej tak to wygląda w mojej głowie ;) I przepraszam że chaotyczne pisanie.

A Wy oglądaliście ostatnio jakiś fajny film?
Znacie może jakieś metody nauki niemieckiego? Albo jakieś strony, które są pomocne?

Trzymajcie się ciepło :) A ja zmykam do nauki, bo niestety nie ucieknę od tego ;)

4 komentarze:

  1. już od jakiegoś czasu mam w planach obejrzeć "poradnik..", tylko czasu ciągle brak :)
    powodzenia z pracą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ♥Tom Odell ♥ "Odkryłam" go jakoś w styczniu i dalej mnie trzyma! Niesamowity jest! A już w marcu będzie w Warszawie :)

    OdpowiedzUsuń